Aşk Güzeldir PDF

Tunisiamobilitycongress.com Aşk Güzeldir Image
AÇIKLAMA

Bir Aşk Güzeldir kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Aşk Güzeldir kitabını web sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Afşar Timuçin tarafından yazılmıştır.

2015 Pen Türkiye Şiir Ödülü'nü alan Afşar Timuçin son şiir kitabı "Aşk Güzeldir"de kendisiyle bu şiir kitabı için yapılan söyleşide şöyle söylüyor: "Ben bireyselliğimin penceresinden bütün bir dünyayı gören, görmekle kalmayıp bütün bir dünyayı kucaklayan bir şiirin izini sürdüm elimden geldiğince. Amacım insanı araştırmaktı: insanda kendimi ve kendimde insanı bulabilmek için şiirin olanaklarından sonuna kadar yararlanmaya çalıştım. Biz dolaysız konuşurken gerçekliği doğrudan yakaladığımızı sanırız, oysa gündelik dil bunun için yeterli değildir, gündelik dil gerçekliğe yüzeyden dokunur. Bu yüzden çok şeyi birilerine anlatamayız. Bu yüzden dolaysızı dolaylıda aramayı göze almalıyız: şiir bize bu olanağı sağlar." (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 112Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Bulut Yayınları 

ben Elini Tutmadım, Sen Elimi Tutmadın bence Ele Ele vermeyince Bu Aşk Tutmaz… gül dalında güzeldir sen yanımda gül yaprağa muhtaç bende sana.

BILGI

YAZAR: Afşar Timuçin

DOSYA ADI: Aşk Güzeldir.pdf

ISBN: 9789752865082

YAYIN TARIHI: 2015

DOSYA BOYUTU: 4,35 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

En Güzel Aşk Sözleri 2019: Sevgilinize, Sevdiklerinize... - onedio.com

Siz de aşık olduğunuz kişiye kendinizi en güzel aşk sözleri ile ifade edin. Sizler için aşkınızı ifade etmede en güzel etkileyici aşk sözlerini, uzun aşk sözlerini sizler için derledik.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Güzel Aşk Sözleri | Etkileyici 100 Resimli Aşk Sözü | Hediye Sepeti Blog

Dini şairler ALLAH(c.c)'a olan aşk hakkında yazılar yazarken, diğerleri hep karşı cinse olan duygularını satırlara dökmüşler. Aşk Sözleri 2019. Ne kadar seviyorsun diye soruyorlar bazen.

İLGILI KITAPLAR